Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

Trzeci sparing na remis

W miniony wtorek piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali 2-2 (1-0) z czwartą drużyną II ligi - Stalą Stalowa Wola. Po stronie wiślaków bramki strzelili Jarosław Piątkowski i Bartosz Szepeta.

Wiślacy prowadzili po pierwszej połowie po golu Jarosława Piątkowskiego. W drugiej części meczu pierwsi bramkę zdobyli rywale. Potem bramkarza Stali pokonał Bartosz Szepeta, ale goście zdołali wyrównać w ostatnich minutach meczu.

3 lutego 2015, 11:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 2-2 Stal Stalowa Wola
Jarosław Piątkowski, Bartosz Szepeta - Michał Michałek, Radosław Mikołajczak

Wisła: (I połowa) Krzysztof Płoskoń - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Krystian Pydych, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Kamil Oślizło, Bartosz Szepeta, Kamil Hul, Rafał Mikulec - Jarosław Pacholarz. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Maciej Ziółek, Grzegorz Rzeszutek, Krystian Pydych, Bartłomiej Gołasa - Łukasz Adamczyk, Michał Wawryszczuk, Michał Motyl, Kamil Hul (60 Bartosz Szepeta), Rafał Mikulec (55 Karol Szustak) - Jakub Kwiecień.

Stal: (I połowa) Tomasz Wietecha - Przemysław Żmuda, Krystian Wrona, Mateusz Kantor, Kamil Mańkowski, Mateusz Argasiński, Dawid Kałat, Adrian Chłoń, Patryk Tur, Michał Mistrzyk, Mateusz Rutyna. (II połowa) Patryk Drzymała - Łukasz Gryko, Michał Kachniarz, Adrian Bartkiewicz, Marcin Kowalski, Paweł Giel, Mateusz Rutyna, Daiji Kimura, Radosław Mikołajczak, Michał Michałek, Tomasz Płonka.

źródło: własne / Stal Stalowa Wola