Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

Wybrano nowy Zarząd Wisły

Gol "Last Minute"

Wisła w podwójnej koronie

Wisła w finale OPP

Wisła zostaje w III lidze

Wylicytuj koszulkę, pomóż dzieciom

W czwartek 12 marca o godz. 8:30 w Domu Kultury w Tarnobrzegu odbędzie się VII koncert charytatywny "Bo jak nie my, to kto?" organizowany przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu.

W trakcie koncertu (około godz. 9:00-9:30) będzie możliwość wylicytowania najnowszego modelu koszulki meczowej Wisły Sandomierz wraz z autografami piłkarzy. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu dzieci.

11063263 798291990253041 516302497 n

źródło: własne