Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

Wybrano nowy Zarząd Wisły

Gol "Last Minute"

Wisła w podwójnej koronie

Wisła w finale OPP

Wisła zostaje w III lidze

Informacje z klubu

Zmiany w zarządzie SKS Wisła


Dnia 24.07.2015 w trakcie Walnego Nadzwyczajnego spotkania członków klubu, został powołany nowy zarząd w składzie:
- Prezes – Sebastian Wieczorek
- Członek Zarządu – Patryk Konopka
- Członek Zarządu – Paweł Baszak.

Do nowego zarządu dnia 27.07 dołączył Kazimierz Kaczmarski, który w klubie będzie pełnił rolę wiceprezesa ds. finansowych.

Młody, pełen zaangażowania skład zarządu mimo kiepskiej sytuacji w klubie, dołoży wszelkich starań aby sytuacja czym prędzej wyszła na prostą i klub z 90-letnią tradycją funkcjonował tak, jak powinien.

Zwracamy się do wszystkich osób, którym dobro klubu nie jest obojętne o wyrozumiałość i wsparcie, jak i również osoby, które mają ciekawe pomysły na poprawę obecnej sytuacji o kontakt z zarządem klubu.


WSPIERAJMY DUMĘ MIASTA !