Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

WYGRANA WISŁY SANDOMIERZ W BODZENTYNIE

Trzecioligowa drużyna Wisły Sandomierz odniosła drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Tadeusza Krawca wygrali w wyjazdowym spotkaniu z Łysicą Bodzentyn 1:0 (0:0).

Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 67 minucie Bartłomiej Gołasa. W barwach Wisły nie wystąpili kontuzjowani Mariusz Kukiełka, Krystian Pydych i Erwin Nowik oraz pauzujący za kartki Adrian Gębalski.

Dzięki zwycięstwu nad Łysicą Wisła awansowała na szóstą lokatę w rozgrywkach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.
W meczu 20 kolejki sandomierska drużyna podejmie na własnym stadionie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Derbowy pojedynek rozegrany zostanie w niedzielę 30 marca, początek godz. 16.

ŁYSICA BODZENTYN – WISŁA SANDOMIERZ 0:1 (0:0)

Składy wyjściowe:

Łysica Bodzentyn: Dymanowski Tomasz – Kardas Radosław, Kiełbasa Paweł, Kozubek Dariusz, Szymoniak Łukasz – Ciesielski Tomasz, Gardynik Damian, Pawłowski Piotr, Trela Krzysztof – Anduła Dariusz, Kalista Mirosław

Wisła Sandomierz: Wierzgacz Stanisław – Gołasa Bartłomiej, Kocój Sebastian, Rzeszutek Grzegorz, Zimoląg Grzegorz, Ziółek Maciej – Beszczyński Daniel, Motyl Michał, Nogaj Damian – Michalski Przemysław, Piątkowski Jarosław