Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

Wybrano nowy Zarząd Wisły

Gol "Last Minute"

Wisła w podwójnej koronie

Wisła w finale OPP

Wisła zostaje w III lidze

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Klub SKS WISŁA Sandomierz organizuje przedsprzedaż biletów w Kasie w dniach 27, 28, 29 marca w godz. 15.00-17.00

WYGRANY SPARING Z POGONIĄ STASZÓW

W rozegranym dzisiaj spotkaniu kontrolnym na naturalnym boisku w Staszowie, piłkarze Wisły Sandomierz pokonali miejscową drużynę Pogoni w stosunku 3:1, do przegrywając 1:0.

Pogoń Staszów - Wisła Sandomierz 1:3(1:0)

Bramki zdobyli: Jarosław Piątkowski, Adrian Gębalski oraz Maciej Ziółek

Czytaj więcej: WYGRANY SPARING Z POGONIĄ STASZÓW

WISŁA WYGRAŁA KOLEJNE SPOTKANIE SPARINGOWE

W dniu dzisiejszym drużyna Wisły rozegrała kolejne spotkanie kontrolne, przeciwnikiem była imienniczka Wisły, występująca w Lubelskiej Klasie Okręgowej - Wisła Annopol.

Wisła Sandomierz - Wisła Annopol 6:0(1:0)

Bramki zdobyli: Adrian Gębalski x2, Mariusz Kukiełka x2, Przemysław
Michalski x2.

Czytaj więcej: WISŁA WYGRAŁA KOLEJNE SPOTKANIE SPARINGOWE

NIEDZIELNY SPARING RÓWNIEŻ WYGRANY

W słoneczną niedzielę 23 lutego 2014r., Wisła Sandomierz rozegrała kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem był A-klasowy Sokół Sokolniki. Wynik otworzył Przemysław Michalski, który po dośrodkowaniu z lewej strony Michała Motyla, głową pokonał bramkarza z Sokoła. Wisła kontrolowała przebieg spotkania lecz nie udało się podwyższyć wyniki - raziła nie skuteczną lub nonszalancja przy bramce przeciwnika. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Wisły.

Czytaj więcej: NIEDZIELNY SPARING RÓWNIEŻ WYGRANY

ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWANIA SOBOTNIEGO SPARINGU !

Sobotni (tj. 22.02.2014r.) sparing piłkarzy Wisły Sandomierz z Wisłą Annopol, odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ożarowie o godzinie 10:00!