Wybrano nowy Zarząd Wisły

W piątek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Wisły. Tym razem wybrano nowy zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem klubu został Sebastian Wieczorek.

więcej >>

Gol "Last Minute"

W spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Wisła Sandomierz przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 (0-0), po golu w ostatniej minucie Bartłomieja Dudzica.

więcej >>

Wisła w podwójnej koronie

Wisła Sandomierz po mistrzostwie w lidze zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, zwyciężając 3-1 (3-0) Łysicę Bodzentyn. Bramki dla Wisły strzelili - Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz i Mateusz Podstolak.

więcej >>

Wisła w finale OPP

Wisła Sandomierz zagra w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyjął dzisiaj rezygnację KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej >>

Wisła zostaje w III lidze

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-1) u siebie z Radomiakiem Radom w meczu rewanżowym baraży o udział w II lidze. Jedyną bramkę dla wiślaków strzelił z rzutu karnego Bartłomiej Gołasa.

więcej >>

Wybrano nowy Zarząd Wisły

Gol "Last Minute"

Wisła w podwójnej koronie

Wisła w finale OPP

Wisła zostaje w III lidze

Stadion

stadionfoto

Miejski Stadion Sportowy stanowi doskonałą bazę do uprawiania sportu oraz rekreacyjnego i rodzinnego spędzenia czasu. U nas możecie Państwo uprawiać wiele dyscyplin sportowych, wspaniale regenerować swoje siły oraz zadbać o swoje zdrowie. Mogą się tu odbywać imprezy sportowe o randze lokalnej, krajowej jak również międzynarodowej.

Obiekt jest wyposażony w sprzęt lekkoatletyczny z świetnie wyposażonym zapleczem socjalny i sanitarnym. Naszą ofertę usług w zakresie sportu wyczynowego, integracji i rekreacji dla osób indywidualnych, niepełnosprawnych oraz grup zorganizowanych oraz szkolnych realizujemy dysponując:

  • boiskiem wielofunkcyjnym do gier sportowych, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej /boisko posiada nawierzchnię z trawy syntetycznej wypełnionej piaskiem kwarcowym, jest ogrodzone i oświetlone/
  • dwoma kortami tenisowymi o podobnej nawierzchni jak boisko wielofunkcyjne i również jest ogrodzone i oświetlone /korty są przedzielone specjalną siatką o wysokości 2m/
  • ścianką do tenisa ziemnego
  • boiskiem do piłki nożnej /pełnowymiarowe/ o nawierzchni z trawy naturalnej.
  • bieżnią lekkoatletyczną okólną 400m posiadającą nowoczesną syntetyczną nawierzchnię tartanową.
  • kawiarnią
  • salką do ćwiczeń rekreacyjnych
  • salą konferencyjną dla 50 osób
  • gabinetem badań i do masażu
  • tarasem widokowym na który można wjechać windą